Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Zahrada

Zahrada poskytuje jak relaxaci, tak i sportovní vyžití. Zaplavat si můžete v bazénu, posedět v různých koutech nádherně udržované zahrady a v každém koutu využít jiné vyhlídky a scenérie. Můžete grilovat a udit s přáteli ve spodní části zahrady se zastřešenou pergolou s na míru konstruovaným velkokapacitním grilem, který disponuje třemi nerezovými rošty pro grilování různých druhů a velikostí masa, nebo využít samostatně vybudovanou udírnu.

Pro volnočasové aktivity dětí slouží basketbalový koš, dětské hřiště s houpačkami a prolézačkou pod krásně kvetoucím stromem katalpou. Posezení u jezírka s kaskádovitým potůčkem a se dvěma metrovými jesetery vám dodá energii. Atmosféru zahrady oceníte nejen v průběhu dne, ale i při západu slunce za teplých letních večerů.  Ochlazení v letních vedrech i stylové posezení nabízí celoročně sklípek s dobrým vínem

Nemusíte se trápit zaléváním, protože automatické závlahy vám ušetří práci. Na zahradě je spousta krásných kvetoucích rostlin, dřevin a keřů, na které se můžete podívat ve fotogalerii níže.

Kombinace okrasných jehličnanů a tújí

Obrázek 1 z 51

Kombinace okrasných jehličnanů a tújí

Komentáře jsou uzavřeny.