Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Dům

Dům je dvoupatrový a dispozičně je o velikosti 5+1. Je částečně podsklepený, k dispozici garáž pro 2 auta. V přední části zahrady je zděný domek se dvěmi saunami a fitkem, ochlazovacím bazénkem, sprchou a WC, v zadní části zahrady pak zděná kolárna a dřevěný domek na nářadí.

Začneme vstupem a garáží, kde pečlivě v teple zaparkujete svá 2 auta. V zimě se nemusíte trápit úklidem sněhu, protože máte vyhřívání přední části vstupu a vjezdu do domu.  Z garáže vejdete přímo do domu, do prostorné chodby, odkud se dostaneme do technické místnosti (prádelny), koupelny s WC a umyvadlem, obývacího pokoje a kuchyně. Vstup do domu je dále i zádveřím, kde jsou vestavěné police, věšáky a botníky.

1.NP domu je určeno ke společnému trávení času ať už v prostorné kuchyni s jídelním koutem, která bude snem každé hospodyňky nebo ve velkém obývacím pokoji s krbovými kamny, které mají průduchy do horního patra.

Kuchyňská linka má mnoho úložných prostor a je osazená spotřebiči – elektrická trouba, MW trouba, vest. vařidlová deska, odsavač par, myčka nádobí. Pracovní deska je od firmy Technistone. V kuchyni je spíž, která je ochlazována druhou větví tepelného čerpadla. V celém 1.NP je podlahové topení. Součástí kuchyně je prostorný jídelní kout a vstup na venkovní terasu, kterou můžete využít k posezení anebo bazén a prostor kolem bazénu ke koupání a opalování.

Ve 2.NP je klidová část a určitě vás nejvíc nadchne salonek prosvětlený velkými okny, kde si můžete posedět s knihou a kochat se krásným výhledem na kostel nebo západ slunce.

V patře jsou 4 ložnice, ze tří z nich je krásný výhled na Sv. Kopeček. V jedné z ložnic je šatna a koupelna se sprchovým koutem, bidetem a WC. Tato ložnice je vybavena parketami z třešně a šatna z masivu dub.

Samostatná koupelna má vanu a sprchový kout, WC je zvlášť

Každý detail interiéru vily je pečlivě promyšlen a propracován tak, abyste se cítili dobře a měli své pohodlí. V domě najdete spoustu koutů k relaxaci, četbě či poslechu hudby z reproduktorů, které mají rozvody ve zdi.

Z přízemí domu je vstup do sklepa, tak jako i ze zahrady. Ve sklepě je posezení s kuchyňským koutem – vinný sklípek. K dispozici WC.

 

Chodbu sklípku zdobí krásný prvek vinné révy od uměleckého kováře.Dekorativní prvek

Čerpadlo

 

V technické místnosti je tepelné čerpadlo.

 

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.